19.04.2012 08:43

Kúpele Luhačovice – modernejšie a pohodlnejšie

Kúpele Luhačovice využili zimnú prevádzkovú prestávku a zmodernizovali svoje objekty. Investovali síce menšie prostriedky, no zmeny sú veľké. Hlavným cieľom celého projektu bolo vytvorenie nových moderných pracovísk priamo v kúpeľnom centre, aby sa tak zákazníci kvôli procedúram nemuseli presúvať až …

Kúpele Luhačovice využili zimnú prevádzkovú prestávku a zmodernizovali svoje objekty. Investovali síce menšie prostriedky, no zmeny sú veľké. Hlavným cieľom celého projektu bolo vytvorenie nových moderných pracovísk priamo v kúpeľnom centre, aby sa tak zákazníci kvôli procedúram nemuseli presúvať až do rehabilitačného pavilónu.

V mieste bývalého rentgenového zariadenia v kúpeľnej poliklinike sa postavili nové pracoviská. Ide o dve masérske jednotky a dve pracoviská pre slatinné obklady. Maséri a fyzioterapeuti sa tak môžu jednoducho striedať. Táto zmena je veľkým pozitívom najmä pre tých, ktorým sa ťažšie pohybuje. Jiří Dědek, obchodný manažér Kúpeľov Luhačovice uviedol, že tieto zmeny mali pozitívne ohlasy už po týždni prevádzky.

Aj hala spolu s prvým poschodím riaditeľstva kúpeľov. Tieto priestory sú tým prvým, čo uvidí zákazník alebo obchodný partner, preto je dôležité, aby naňho zapôsobili. Svoj charakteristický ráz si zachovali, no majú modernejší dizajn. Na ďalšie zmeny sa kúpele chystajú po ukončení hlavnej sezóny. Na modernizáciu tak čakajú prevádzky magnetoterapie a elektroterapie, ktoré sídlia na prízemí kúpeľnej polikliniky.

Príďte sa pozrieť do Kúpeľov Luhačovice aj vy a otestujte ich nové zmodernizované prostredie! Relaxačný alebo kúpeľný pobyt je na to ako stvorený!