09.02.2012 19:02

Kúpeľný ples v Luhačoviciach vrcholom sezóny

V Luhačoviciach sa konal už 16. ročník kúpeľného plesu. Bol usporiadaný akciovou spoločnosťou Kúpele Luhačovice a podľa očakávaní bol vrcholom tohtoročnej sezóny v celom Zlínskom kraji. Spoločenský dom praskal vo švíkoch na parkete aj v ostatných priestoroch. Hostia boli celým plesom …

 

V Luhačoviciach sa konal už 16. ročník kúpeľného plesu. Bol usporiadaný akciovou spoločnosťou Kúpele Luhačovice a podľa očakávaní bol vrcholom tohtoročnej sezóny v celom Zlínskom kraji. Spoločenský dom praskal vo švíkoch na parkete aj v ostatných priestoroch.

Hostia boli celým plesom sprevádzaní moderátorkou Ivou Kubelkovou. “Luhačovice a tunajšie kúpele ma doslova očarili. Prišla som s deťmi a manželom už v piatok, ubytovali sme sa v rodinnom apartmáne vo vile Alpská ruža a boli sme tam veľmi spokojní. Každopádne sa do kúpeľov Luhačovice čoskoro vrátime. Čo sa týka plesu, veľmi sa mi páčil a pracovne som sa taktiež cítila skvelo,” skonštatovala sympatická moderátorka.

Pre plesajúcich bol pripravený bohatý hudobný program. Úvodnou skupinou bola Top Band Jana Smolíka, ktorý sa tešil veľkému úspechu. Aj tento rok na kúpeľnom plese vystúpili Caroline band a Marathon band a organizátorov nesklamali ani tentokrát. Priaznivci ľudovej hudby si takisto prišli na svoje pri cimbalovej muzike kyjovskej cibalovky Pavla Růžičky. S ohlasmi tanečníkov bola spokojná aj kultúrna manažérka kúpeľov Luhačovice, a.s., Milena Hrbáčová. Hlavnými hviezdami večera boli Michal David, Petra Janů a The Beatles revival.

Účastníci plesu si pochutnávali na všelijakých dobrotách. Bravčová panenka v domácej slaninke bola najväčšou pochúťkou, nechývali ani špeciality ako kačacie prsia na portskom víne alebo stehno z diviny na čiernom pive. Vynikajúcou bola aj studená talianska kuchyňa. Toto všetko bolo dielom majstrov kuchárov na čele s Leošom Růžičkom. Nádhernou sladkou dekoráciou boli majstrovské diela z čokolády, vrátane tridsaťcentimetrových sôch.

Kúpeľného plesu sa zúčastnilo 760 hostí. Medzi pozvanými boli aj obchodní partneri a priatelia kúpeľov Luhačovice a mnohí ďalší. Obchodný riaditeľ Kúpeľov Luhačovice, a.s., Jiří Dědek zhodnotil celý ples veľmi pozitívne a bol spokojný s tým, že hostia odchádzali s pocitom výborne stráveného večera a noci.

Kúpele Luhačovice sú skvelým miestom pre zábavu, ale aj pre relax a liečbu širokého spektra ochorení. Počas kúpeľného alebo relaxačného pobytu tu môžte zažiť všetko, po čom túžite.